O Blogu

Podsumowanie

Witaj gościu. Ta strona została stworzona specjalnie dla Ciebie.

Blog ten założyłem, żeby zapisywać w nim różne rzeczy, których się dowiedziałem buszując po internecie, własne przemyślenia i pomysły, i ogólnie wszystko, na co będę miał ochotę.

Zamierzam prowadzić ten blog dla własnej frajdy - żeby dać wyraz swoim myślom, żeby ćwiczyć swój styl pisania itp. To bardzo ważne - to jest mój blog i to ja będę decydować, co będzie się na nim znajdować. Jeśli coś Ci się nie podoba, jeśli czytanie tego blogu sprawia ci przykrość, nie czytaj go, nie odwiedzaj go - nikt Cię nie zmusza.

Postanowiłem jednak prowadzić ten blog publicznie w internecie. To też jest bardzo ważne - oznacza to, że chcę się dzielić z innymi własną wiedzą, przemyśleniami i ciekawostkami. Dlatego postanowiłem umożliwić komentowanie moich artykułów każdemu. Będę tolerował nawet bluzgi, pod warunkiem, że towarzyszyć im będzie konkretna treść. Nie zamierzam tolerować spamu i wyłącznych bluzgów. Nie oznacza to jednak, że będę odpowiadał na każdy komentarz - będę starał się ignorować oczywiste prowokacje. Ale poza tym, jako że nie spodziewam się wielkiej ilości komentarzy (tak po prawdzie to w ogóle się żadnych nie spodziewam), będę się starał odpowiadać każdemu.

Napisałem w swoim profilu, że nie posiadam wyższego wykształcenia oraz że interesuję się światem amatorsko. Pamiętaj o tym, jeśli zauważysz jakiś błąd. Nie posądzaj mnie o bycie jakimś głosicielem (własnej) absolutnej prawdy. Popraw mnie - będę wdzięczny za każdą konstruktywną krytykę. Pamiętaj jednak, że starałem się opierać swoje poglądy na solidnych podstawach faktologicznych. To znaczy, że jeśli twoje poprawki będą przeczyć znacząco temu czego się dowiedziałem, nie licz na to że uznam je automatycznie (choć oczywiście postaram się je sprawdzić i przemyśleć).

Jeszcze jedna sprawa - zamierzam poruszać czasem na tym blogu różne tematy, które pewnym ludziom mogą się wydawać "drażliwe". Nie zamierzam nikogo obrażać (co nie znaczy, że nie zamierzam wytykać głupoty), ale wiem z własnego doświadczenia (niestety), że niektórzy czują się śmiertelnie obrażeni samym faktem posiadania przez innych odmiennego zdania na pewne tematy. Więc zanim zgłosisz nadużycie - przeczytaj proszę uważnie Warunki korzystania z usług Google, Politykę treści oraz zapoznaj się z Polskim i Europejskim prawem dotyczącym swobody wypowiedzi.

A więc - nie, nie zachęcam do czytania. Wyrażam tylko nadzieję, że być może coś, co tu znajdziesz wyda ci się interesujące lub przydatne.

PS. Blog ten tymczasowo został przeze mnie ustawiony, jako "tylko dla dorosłych". Jest tak dlatego, że umieściłem na nim filmik, który dla dzieci znających język angielski się po prostu nie nadaje - lepiej dmuchać na zimne. Nie wiem, czy jest to zmiana tymczasowa, czy na stałe - na razie zostawię tak jak jest i zobaczę, co z tego będzie.


Podsumowanie

W skrócie:

  • Blog prowadzę publicznie - bo chcę się dzielić własną wiedzą, przemyśleniami i pomysłami z innymi.
  • Komentarze - wszyscy i każde oprócz spamu i wyłącznych bluzgów.
  • Zauważyłeś błąd - nie krępuj się i skrytykuj/popraw.
  • Blog jest mój - jeśli ci się nie podoba, nie musisz go czytać.
  • Czujesz się obrażony, że ośmielam się mieć własne zdanie - zastanów się zanim zgłosisz nadużycie - każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii i opisywania zdobytej wiedzy. Nie odmawiaj mi tego, czego prawdopodobnie sam ode mnie żądasz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz